Популярність рюкзаків з тканини пояснюється їхнім стильним виглядом, практичністю, зручністю користування. Текстильний Рюкзак однаково підходить для міських прогулянок та походів. Однак варто знати, як же правильно доглядати за цим аксесуаром.

Особливості догляду за тканинним рюкзаком

Як видалити різні забруднення?

Найчастіше плями з текстилю можна видалити за допомогою мильного розчину, рідкого мила і губки. Потрібно просто нанести на брудну поверхню розчин мила, потерти губкою. Після цього рюкзак випрати у звичному режимі.

Якщо тканинний рюкзак дуже забруднений, потрібно випрати його повністю. Більшість виробів не можна сильно викручувати. Проте точні інструкції по догляду за цим аксесуаром ви можете знайти в інструкції від виробника.

Якщо на рюкзаку є жирні плями, їх можна спробувати видалити засобом для миття посуду. Свіжі забруднення можна видалити водою з додаванням невеликої кількості господарчого мила. Також можна використати вологу серветку з мильним розчином.

Навіть якщо ви обрали якісний рюкзак, важливо пам'ятати про правила повсякденного догляду. Найчастіше тканина втрачає свій яскравий колір, оскільки між волокнами забиваються часточки пилу. Щоби не допустити цього, потрібно інколи протирати поверхню вологою губкою.

Після походу, тривалої прогулянки велосипедом краще одразу випрати Рюкзак. Це потрібно щоби бруд не в'їдався глибоко в структуру волокон. Прати тканинні рюкзаки можна не тільки вручну, але й у пральній машинці. Бажано не використовувати відбілювачі та концентровані хімічні речовини.

Рекомендується обирати м'які засоби на натуральній основі. Для прання потрібно обирати делікатний режим прання, відтискати на малих обертах - якщо відтискання вказано в інструкції за доглядом Температура при пранні не повинна перевищувати 30 градусів.Якщо рюкзак виготовлено з нейлону, попередньо його можна замочити в мильному розчині.

Рюкзак, котрий не можна відтискати, потрібно повісити і дати воді стекти. Якщо рюкзак виготовлено з натуральної тканини, постарайтеся максимально розпрямити його, щоб не виникало заломів.

Не можна сушити рюкзак на батареї чи біля вогню, інакше це може спричинити деформацію виробу.

Якщо потрібно пришвидшити висихання, всередину можна покласти зібганий папір чи газети.

Секрети догляду за тканинним рюкзаком

Перед пранням обов'язково потрібно струснути пил, для цього можна використати пилотяг.

Якщо всередині з'явився неприємний запах, можна скористатися кавовими зернами. Потрібно покласти їх у марлевий мішечок, помістити на ніч у кожне відділення.

Щоби покращити роботу блискавок, її можна обробляти парафіном та чистити старою зубною щіткою.

Більшість сучасних рюкзаків мають вологовідштовхувальну поверхню. Однак ці властивості не безмежні. Рекомендується інколи обробляти поверхню вологовідштовхувальними спреями.

Стильні та міцні рюкзаки Mark Ryden

Вироби цього бренду приваблюють сучасним та оригінальним дизайном. Текстильні рюкзаки шиються найчастіше з тканини оксфорд. Така тканина створюється на основі ниток поліестеру чи нейлону. Головна відмінність цієї тканини полягає у особливому плетінні, котре ще часто називають кошиковим. Основні нитки тканини формують квадрати, розташовані в шаховому порядку. Завдяки такому плетінню та використанню міцних синтетичних волокон, тканина дуже міцна, стійка до порізів, тертя та інших ушкоджень.

Тканинний рюкзак

Серед інших відмінностей тканини оксфорд слід відзначити:

  • підвищена стійкість до зносу;
  • водостійксть;
  • термостійкість;
  • стійкість до бруду.

Іншими словами, на такій тканини набагато менше лишається бруду, як порівнювати з іншими зразками текстилю. Це значить, що вам потрібно буде набагато рідше прати рюкзак, а дрібні забруднення витирати просто вологою серветкою.

Більшість моделей рюкзаків від Mark Ryden мають ще додаткову обробку від вологи та бруду, що підвищує рівень стійкості до негативного впливу зовнішніх чинників. Рюкзаки Mark Ryden приваблюють також стильним та вишуканим дизайном.